TZMB27-GS18 Electronic Kit Components DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 BOM IC In Stock DIODE ZENER 27V 500MW SOD80 Diodes
ZenerAplicación funcional
TZMB27-GS18Número de Modelo
Description:DIODE ZENER 27V 500MW SOD80
Package:Tape & Reel (TR)
Voltage - Zener (Nom) (Vz):27 V
Power - Max:500 mW
Impedance (Max) (Zzt):80 Ohms
Número de Modelo
TZMB27-GS18
Description
DIODE ZENER 27V 500MW SOD80
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
27 V
Power - Max
500 mW
Impedance (Max) (Zzt)
80 Ohms