TZMB68-GS18 BOM IC In Stock Diodes DIODE ZENER 68V 500MW SOD80 DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 Integrated Circuit Price
ZenerAplicación funcional
TZMB68-GS18Número de Modelo
Description:DIODE ZENER 68V 500MW SOD80
Package:Tape & Reel (TR)
Voltage - Zener (Nom) (Vz):68 V
Power - Max:500 mW
Impedance (Max) (Zzt):200 Ohms
Número de Modelo
TZMB68-GS18
Description
DIODE ZENER 68V 500MW SOD80
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
68 V
Power - Max
500 mW
Impedance (Max) (Zzt)
200 Ohms